menu powrot do nas
bezpieczestwo1
 

BEZPIECZEŃSTWO

Zaufanie Klienta stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego nie możemy pominąć zagadnienia bezpieczeństwa w naszym Gabinecie. Jest to obszar, któremu nadaliśmy najwyższy priorytet.

Najważniejszym elementem bezpiecznie wykonywanych zabiegów jest posiadanie przez gabinet autoklawu. Jest to urządzenie stosowane w szpitalach dla zapewnienia 100% sterylizacji narzędzi. Sterylizacja w autoklawie zabija wszystkie drobnoustroje chorobotwórcze dlatego nie ma ryzyka zakażenia przy stosowaniu narzędzi odpowiednio sterylizowanych.

W Twoim Zaciszu posiadamy autoklaw, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom pełne bezpieczeństwo podczas wykonywanych przez nas zabiegów. W naszym Gabinecie, autoklaw to urządzenie codziennego użytku. Bez niego nie wyobrażamy sobie przygotowania bezpiecznego i higienicznego stanowiska pracy. Wszystkie narzędzia sterylizowane pakowane są w jednorazowe pakiety i otwierane przy kliencie podczas zabiegu.

Pozostałe materiały stosujemy jednorazowo (igły, ręczniki, podkłady, czepki, klapki itp.).

Kosmetyki, na których pracujemy spełniają najwyższe światowe standardy, posiadają badania kliniczne i odpowiednie certyfikaty. Preparaty używane podczas zabiegów są oryginalne, nie stosujemy zamienników.

Aparatura gabinetowa dobierana jest selektywnie, przede wszystkim pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności zabiegów. Posiada odpowiednie certyfikaty wymagane przez Unię Europejską.

Przywiązujemy szczególną uwagę do całego procesu dezynfekcji, sterylizacji oraz do przechowywania materiałów zabiegowych.

Personel posiada wymagane kwalifikacje do wykonywania zabiegów aparaturowych oraz zabiegów manualnych, czego dowodem są dyplomy oraz certyfikaty.

Przeprowadzamy dokładny wywiad przed zabiegiem oraz prowadzimy „karty informacyjne”, w których znajdują się informacje o zdrowiu klienta oraz zabiegi, które miał wykonane.

Dodatkowo staramy się podnosić nasze kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach oraz kongresach kosmetologicznych.

Chcemy, aby Twoje Zacisze kojarzyło się Państwu z chwilą relaksu, spędzoną w sterylnych, bezpiecznych i komfortowych warunkach.  

 

 

 

 

 


 

Drogi Użytkowniku,
korzystanie ze tej strony oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas danych zawartych w plikach cookie i innych technologiach,  które możemy używać  w celach analitycznych i marketingowych. Sprawdź politykę prywatności i cookie, aby uzyskać więcej informacji (Zapoznaj się) Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć