menu shape2


 

ZABIEG PIELĘGNACYJNY DO CERY NACZYNIOWEJPeeling glikolowy - G-Peel 40%

 

peelingmigdaowyPeeling migdałowy - M-Peel

ZABIEG PIELĘGNACYJNY DO CERY Z PRZEBARWIENIAMIPeeling salicylowy - S-Peel

 

peelingferulowyPeeling ferulowy - F-Peel

 

tca1Peeling TCA

 

Zbyt duża ilość piegów, przebarwienia, drobne zmarszczy czy różnego rodzaju zmiany potrądzikowe, to wskazania do przeprowadzenia zabiegu peelingu chemicznego. Zabieg, który musi zostać przeprowadzony przez dermatologa, jest przeprowadzany w sterylnych warunkach i polega na nałożeniu odpowiedniego kwasu (w zależności od problemów skórnych dobiera się jego różne rodzaje), który złuszczy naskórek. Trzeba przygotować się na to, że złuszczanie może potrwać kilka dni.

W naszej ofercie możecie wybrać zabieg z kilku rodzajów peelingów chemicznych: peeling glikolowy – G-Peel 40%, peeling migdałowy M-Peel, peeling salicylowy – S-Peel, peeling ferulowy – F-Peel i peeling TCA. Każdy z nich ma nieco inne właściwości i jest dedykowany różnym problemom skórnym.

Jeśli nie jesteś zadowolona z jędrności Twojej skóry, występują u Ciebie planu soczewicowate, masz rozszerzone pory skóry, to powinnaś skorzystać peelingu chemicznego. Pamiętaj, że istnieją pewne przeciwwskazania, np. alergia skórna, duża ilość znamion, opalenizna (dlatego zabieg najlepiej jest wykonywać zimą) oraz terapia witaminą A. Ponadto jeden zabieg nie wystarczy – zazwyczaj wykonuje się je 5 do 8 razy. Jeśli jednak jesteś zdecydowana, to skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci więcej szczegółowych informacji dotyczących tego zabiegu.

Peeling chemiczny to zabieg, który można wykonywać nie tylko na twarzy, ale i na szyi i dekolcie. Dlatego niezależnie od tego, z jaką częścią ciała masz problem, możemy wspólnie zdecydować jaki zabieg będzie najlepszy, aby poprawić Twoją urodę.

Drogi Użytkowniku,
korzystanie ze tej strony oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas danych zawartych w plikach cookie i innych technologiach,  które możemy używać  w celach analitycznych i marketingowych. Sprawdź politykę prywatności i cookie, aby uzyskać więcej informacji (Zapoznaj się) Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć