menu powrot do nas
onas
 

O Twoim Zaciszu

Twoje Zacisze rozpoczęło działalność w 2011 roku. Od 2014 roku Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej zmienił lokalizację i mieści się przy ulicy Szamotulskiej 41 w Baranowie k. Poznania.

Oferujemy szeroki zakres zabiegów: kosmetologii estetycznej, fotoepilacji, modelowania sylwetki, makijażu permanentnego, pielęgnacji twarzy i dłoni oraz podologii.

W Twoim Zaciszu stawiamy na profesjonalizm i wyjątkową atmosferę. Składają się na to detale, które pobyt spędzony w naszym Gabinecie czynią wyjątkowym.

Do Państwa dyspozycji oferujemy trzy profesjonalnie wyposażone gabinety: "Gabinet Szary", "Gabinet Miętowy" i "Gabinet Błękitny". Każdy z nich tworzy niepowtarzalny klimat i sprawia że pobyt jest chwilą relaksu i wyciszenia.

Twoje Zacisze zapewnia pełne bezpieczeństwo pacjentów poprzez sterylizację narzędzi w autoklawie medycznym i zastosowanie wyłącznie jednorazowych materiałów.

Zadowolenie klientów połączone z nowoczesnymi technologiami i osiągnięciami w dziedzinie kosmetologii są dla nas motywacją do ciągłego poszerzania oferty. Sprzęt nowej generacji oraz najwyższa jakość preparatów daje naszym klientom wiele satysfakcji i jest gwarancją skutecznej pielęgnacji.

Regularne promocje oferujemy w formie oryginalnych "SEZONOWYCH OKAZJI".

Posiadamy urządzenie do komputerowej analizy skóry, które jest pomocnym narzędziem w celu określenia aktualnego stanu skóry i rekomendacji związanych z jej pielęgnacją.

Wszyscy pracownicy naszego Gabinetu ustawicznie się kształcą i podnoszą swoje kwalifikacje. Regularnie odwiedzamy targi branżowe i jesteśmy na bieżąco z osiągnięciami w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej.

Do dyspozycji naszych gości oferujemy duży parking zlokalizowany za budynkiem, a przed Gabinetem, tuż przy recepcji, umieszczone są stojaki na rowery.

Serdecznie zapraszamy! Miło nam będzie Cię gościć w Twoim Zaciszu.

 

 

 

 

Drogi Użytkowniku,
korzystanie ze tej strony oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas danych zawartych w plikach cookie i innych technologiach,  które możemy używać  w celach analitycznych i marketingowych. Sprawdź politykę prywatności i cookie, aby uzyskać więcej informacji (Zapoznaj się) Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć